| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Inny ja
Reklama dźwignią handlu
Mecze na żywo
Najgłupsze notki
Sportowe blogi i serwisy
Sportowe filmy
EURO 2012
Tagi

Olimpiady

niedziela, 28 lutego 2010
To "video" trochę na wyrost, ale spoko wodza, minutowe sedno w środku filmiku jest jak najbardziej video. Enjoy!


sobota, 27 lutego 2010
Zapewne wielu z Was po obejrzeniu tańca oryginalnego pary tanecznej Meryl Davis / Charlie White


...zastanawiało się nad tym, z jakich filmów zajumali piosenki i jak wyglądały one w oryginale (JOKE ;P). Wyglądały tak:

"Kajra Re" z filmu "Bunty i Babli":I dwa kawałki z "Devdasa":

"Silsila Ye Chaahat Ka":"Dola Re Dola":Brawo dla nie wiem kogo. Szczere. Sprawienie, że filmików z ZIO praktycznie nie ma na jutubie i innych tego typu rzeczach to wyczyn wielki. I to nie tak, że userzy z uporem maniaka coś wrzucają, a admini w pocie czoła po pół godzinie to kasują. Nie, tych filmików po prostu nie ma. Albo ja mam coś ze wzrokiem/nie potrafię szukać. Takich filmików z możliwością zembedowania ich, a nie transmisji na itvp.pl, gdzie można nawet posłuchać Babiarza gadającego przez telefon w przerwie pokazu łyżwiarzy figurowych.

A co za tym powyższym idzie, filmik który za chwilę wstawię jest już zupełnie nieaktualny i wydaje mi się, że nawet nieciekawy tak bardzo jak chwilę po tym wydarzeniu, kiedy wydawało mi się, że wow i w ogóle ach! Chciałem go wtedy wstawić, ale znaleźć nie potrafiłem. Wstawię teraz, choć to herbata po obiedzie parę dni temu.

A będzie to niecodzienna sytuacja, której nigdy wcześniej nie widziałem (choć hokeja oglądam w zasadzie tylko na wielkich imprezach). Sytuacja z ćwierćfinału USA - Szwajcaria, w którym świetnie broniący do tej pory bramkarz Szwajcarii wbił sobie krążek do bramki w ostatniej sekundzie meczu. Podbił kijem, dobił barkiem - już sama bramka niecodzienna. A jeszcze bardziej to, co nastąpiło potem:


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14