Blog > Komentarze do wpisu

Wprowadźcie powtórki wideo dla komentatorów!

Problem powtórek wideo zatacza coraz szersze kręgi. Władze piłkarstwa są wciąż nieugięte i na propozycje wprowadzenia powtórek dla sędziów kręcą nosem. Nie pomaga tłumaczenie, że pomogłyby one rozwiązać wiele spornych sytuacji, a dla sędziów byłyby pomocą w uniknięciu spektakularnych błędów jak np. ten z meczu Egipt - Kamerun, w którym sędzia uznał taką "bramkę":I pal licho, gdyby chodziło tylko piłkę nożną w wydaniu trawiastym. Kłopot w tym, że zaraza braku powtórek wideo się rozprzestrzenia. Trafiła między innymi na boisko futsalowe, gdzie na rozgrywanych na Węgrzech mistrzostwach Europy sędzia nie uznał bramki Hiszpanów w meczu z Rosją. Arbiter bał się nawet spojrzeć na telebim, gdzie by dojrzał co spieprzył swoją decyzją:Ale to nie wszystko! We wczorajszym meczu piłki ręcznej pomiędzy Polską i Francją ofiarą braku powtórek wideo padł komentator tego meczu, który zaserwował widzom taki kwiatek:


Hmm, ale zaraz. Przecież komentatorzy mogą korzystać z powtórek wideo... Yyyy, no to już nie wiem, jak im pomóc. Ale chciałem dobrze.

piątek, 29 stycznia 2010, quentiin
Wprowadźcie powtórki wideo dla komentatorów!Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: baecon, *.ip.netia.com.pl
2010/01/29 08:03:06
Temu komentatorowi to już nic nie pomoże. On w piłce ręcznej widzi spalone... i w ogóle najlepiej to mu wychodzi krytykowanie przeciwników Polaków, w meczu z Hiszpanami że mają słabego bramkarza bo miał o 2% mniejszą skuteczność od Szmala, wczoraj że kołowy Francji to nie jest żaden tytan w ofensywie a on rzucał nam jak chciał chyba z 5 czy 6 bramek na wysokiej skuteczności. Szkoda słów do co prezentuje sobą ten pożal się boże komentator...
-
Gość: banyto, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/29 11:30:34
ten komentator ze studia w wwa komentujący niestety dość często (ze względu na problemy techniczne) mecze Polaków to chyba wzięty z łapanki wprost z ulicy.Sam oglądam ręczną dopiero parę lat, ale na litość boską jak można pomylić bieleckiego z jachlewskim albo wymyślać jakieś niestworzone historie, wzięte chyba z innego świata, a już na pewno z innego meczu.Oczywiście nie żebym go krytykował, ale zasługuje na pożądną chłostę.
-
2010/01/29 12:48:24
Czepiacie sietego komentatora jak nie wiem co. No pomylił sie 2 razy i co... Krzywda sie komus stała przynajmniej zabawnie było :P to że nie widział bramki no to po prostu pech. I wcale nie komentuje ze studia w warszawie tylko z Austri tacy wszyscy mądrzy jesteście. Jak Darek Szpakowski sie pomyli to jeszcze z nagrode go najlepiej komentującym wybieracie...
-
2010/01/29 12:49:42
Aha i w ręcznej nie ma spalonych a komentator ani razu tak nie powiedział tylko, że zawodnicy spalili rzut, bo tak sie nazywa akcja w której zawodnik rzucający wejdzie z pole bramkowe. Eksperci od siedmiu boleści
-
2010/01/29 12:52:47
"Clarissa Explains It All"
;)
-
Gość: baecon, *.ip.netia.com.pl
2010/01/29 14:14:39
clarissa90 wieki niedzielny kibic się odezwał, który ma wielkie pojęcie o ręcznej po oglądnięciu 10 meczów. Z 15 lat grałem w ręczną i mogę cię zapewnić że nie ma czegoś takiego jak "ktoś spalił rzut". Jak wpadnie się do koła to jest "koło" a nie "spalony rzut"
-
Gość: yar, *.piekary.net
2010/01/29 16:04:58
a ja grałem 25 lat, od 20 lat jestem sędzią, a przez najbliższe 30 mam zamiar komentować piłke ręczną przez cd radio na trasie!
licytujmy się dalej!

każdy ma swoje zdanie i tyle :)
ale nazywanie kogoś po jednym komentarzu niedzielnym kibicem jest.. dziwne?

przypomina mi się tekst z jednego z forum:
"nie obrażaj innych, debilu"

z pozdrowieniami! :)
-
2010/01/29 16:10:28
Ja odpadam. Zawsze miałem nerwy, że czas który można poświęcić na piłkę nożną marnowaliśmy na wf-ie w liceum na szczypiorniaka... ;)