Blog > Komentarze do wpisu

Akcja: Złóż podpis

Po ostatnich wydarzeniach w polskiej piłce nożnej, z dnia na dzień składanie podpisów stało się tak popularne jak kiedyś Beatlesi. Składamy podpisy pod petycją o rozwalenie PZPN-u, pod listem protestacyjnym do UEFA i FIFA, deklarujemy się, że nie będziemy pili Tyskiego... Wszystko dla dobra polskiej piłki nożnej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich fanów składania podpisów, którzy złożyli swój podpis pod każdą możliwą petycją i teraz nie mają co z rękami zrobić, blog Po Mundialu przygotował niespodziankę.

Poniżej znajdziecie cztery oryginalne podpisy do złożenia. Miłej zabawy!

piątek, 16 października 2009, quentiin
Akcja: Złóż podpisPolecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Yogi, *.smrw.lodz.pl
2009/10/16 15:46:40
A Panom się podoba taka sytuacja jaka jest ? Proponuję posłuchać utworu "Jest dobrze"

To takie Polskie najlepiej nic nie robić bo jak zacznie się działać to zawsze jakieś media bedąchciały narobic koło du... zamiast popierać społeczne inicjatywy

Solidarnośc tez by wam się nie podobała ? ale naszczeście w komunie mogliście mało dzisjaj macie za dobrze ...
-
2009/10/16 15:48:48
To chyba będzie bramka roku, nie wiem czy była już na twoim blogu w odpowiedniej rubryce...
-
2009/10/16 15:57:55
@Yogi
A którym "Panom" konkretnie? Nie widzę tu nikogo oprócz mnie ;) Poza tym nie podniecaj się tak strasznie, bo Ci żyłka pęknie ;) Pzdr

@performerka
Była, była :)

Nie wiem dlaczego te wklejki z puzzlami zmniejszają czcionkę. Na głównej stronie wystarczyło ustawić liczbę notek na "1", żeby nie zmniejszała się czcionka w niższych tekstach. Co zrobić z komentarzami nie wiem :) Będzie potrzebna lupa, bo nie chce mi się w kodach html wklejek grzebać.