Blog > Komentarze do wpisu

Klub najgorszych bramkarzy na świecie?

Zupełnie przypadkiem się okazało, że cypryjski Atromitos Yeroskipou (Atrómitos Geroskípou) to prawdopodobnie klub z najgorszymi bramkarzami na świecie. Co więcej dwóch z nich ma coś wspólnego z Polską.

Związki pierwszego z nich z Polską są oczywiste, bo chłopak jest Polakiem. Nazywa się Łukasz Gieresz i jest wychowankiem Hetmana Zamość. Na serwisie 90minut.pl wygląda na optymistycznego faceta:...ale w bramce już taki optymistyczny nie jest. Gdy ma dobry dzień potrafi wpuścić sześć bramek w jednym meczu:Sześć bramek w plecy to problem dla klubu, więc nic dziwnego, że ten postanowił jakoś ów problem rozwiązać. Rozwiązaniem tym miało być wpuszczenie do bramki drugiego bramkarza, Jána Muchę. Nie tylko jego nazwisko wskazuje na związki z Polską w postaci broniącego w bramce Legii Jana Muchy. Także rzut okiem na angielską Wikipedię potwierdza ów związek. Klikamy bowiem w nazwisko cypryjskiego Muchy:...i voila, znajdujemy się na tej stronie:Sprawę podwójnej tożsamości zostawmy Strefie 11 tudzież Archiwum X i skupmy się na tym, jak ów pan Mucha zastąpił naszego Gieresza. Ano też wpuścił sześć bramek, co się będzie:W kadrze tej pechowej cypryjskiej drużyny jest jeszcze trzeci bramkarz Agathoklis Agathokleous, a szybkie spojrzenie na gugla wskazuje, że warunki na bramkarza zdecydowanie ma. Bramkarza w nocnym klubie:Pozazdrościć fachowców.

PS. Pomiędzy przegranymi 3:6 i 1:6 Atromitosowi trafiły się jeszcze dwie przegrane: 0:5 z AEK-iem Larnaka i 0:4 z APOEL-em Nikozja. Nie mam pojęcia, kto bronił w tych meczach, ale wiem, kto strzelał bramki w drugim z nich - nasi Kamil Kosowski i Marcin Żewłakow!
poniedziałek, 02 marca 2009, quentiin
Klub najgorszych bramkarzy na świecie?Polecane wpisy

  • Mundialowy komiks, czyli pierwsze pary 1/8

    Mundialowo co prawda od dłuższego czasu nieaktywne, ale na czas MŚ uaktywnił się Wizard, czyli koleżka, który wrzucał tu od czasu do czasu swoje komiksy. To dob

  • Oda do Bartoszcze

    W przededniu ligi startu wspomnienie moje chłoszcze Łomot, jaki dostałem od kolegi Bartoszcze . Miesięcy było trzeba, bym znów doszedł do siebie - Tak długo nie

  • Przenosiny na Facebooka

    Dramatyczne próby ratowania Mundialowa czas rozpocząć. Żaden z pomysłów na trwanie bloksowej wersji bloga na razie się nie sprawdził, więc może decyzja o przeno

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/03/02 22:27:07
to którego bierzemy na wakat bramkarski do Wisły?
-
Gość: kolofsson, 91.209.177.*
2009/03/02 22:33:04
omg... przeciez to bardzo proste. to norma na wikipedii ze nazwiska sie podlinkowuje, nawet takie, ktore nie maja swoich wpisow na wiki (wtedy sa na czerwono). potem ktos stworzyl strone tego naszego Muchy, et voila. Moglo byc nawet tak, ze tworca tamtej strony nie spojrzal ze to nie ten sam Mucha.

Nie ma to jak robic sztuczna afere.
-
2009/03/02 22:36:03
Słowa klucze: kopnąć, dowcip, dupa, rozpoznawanie ;)
-
Gość: Były Bramkarz, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/03/04 21:09:53
Przecież te wpuszczone bramki to takie szmaty, że najmłodsi bramkarze (czyt do lat 13) by to wybronili, ja sam mimo iż 3 lata już nie gram to bym wyjął te piłki (może nie wszystkie, ale 70%, bo forma już nie ta)