Blog > Komentarze do wpisu

Józef Łuszczek zdemaskowany

Tak sobie oglądałem dzisiaj podczas megatransmisji w TVP powtórki z niedawnych mistrzostw świata i słuchając komentarza Łuszczka dotarło do mnie, że skądś znam ten głos, który można usłyszeć np. tutaj:


Przecież to wypisz wymaluj głos Misia z "Misia i Margolci":


I słusznie. Sezon zimowy nie trwa cały rok, trzeba znaleźć coś na przetrwanie.

I dwa słowa o megatransmisji ze sprintów na TVP. Tak się właśnie zastanawiałem, jak nasza kochana TVP pokaże sprinty, które są zawodami dość rozciągniętymi w czasie, jeśli chodzi o udział jednej tylko zawodniczki. No i nie zawiedli mnie, pokazali je tak, jak tylko TVP potrafi pokazywać. Najpierw był ćwierćfinał. Potem przeskok do studia, żeby pogadać. Potem na oko siedem razy słyszałem w studio "no i już przenosimy się na trasę sprintu", aby się tyle samo razy nie przenieść. Zamiast tego powtórka z Liberca, OK, nie mam nic przeciwko, miłe to było. Potem studio i planowane przenosiny, ale nie, bo... trwają jeszcze ćwierćfinały mężczyzn. NO I? To trzeba gadać, bo mężczyźni to jacyś nie teges, gdy nie ma wśród nich Polaków? No, ale nevermind, grunt, że zdążyli na półfinał z Kowalczyk. A potem drugi półfinał, który decydował o awansie Polski został brutalnie wyłączony z informacją, że spotykamy się tuż po Teleexpressie. No git, ale to po Teleexpressie to za pół godziny, bo dopiero 16:50. Nic to. Najpierw jakieś zajawki, dokumenty o ciężkim losie jakichś dzieci, w końcu Teleexpress i nagle Orłoś (chyba Orłoś) mówi, że przerywamy Teleexpress, bo Polka biegnie w finale. I na żywo zobaczyliśmy ostatnie parę sekund tego finału. Na studio po Teleexpressie już nie miałem siły i nerwów czekać.

A wieczorem Korzeniowski znów powie, że to pierwszy raz się tak zdarzyło...
czwartek, 12 marca 2009, quentiin
Józef Łuszczek zdemaskowanyPolecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: bartez, *.e-wro.net.pl
2009/03/12 18:36:39
a co się dziwić? nie ma co zwalać na Korzeniowskiego i redakcję sportową, nie ich wina, że TVP zarządzają idioci i oni decydują co w danej chwili ma być transmitowane
-
2009/03/12 18:37:37
Bujać to my, a nie nas. Tyle mam do powiedzenia w sprawie wyjaśnień Korzeniowskiego. Korzeń, idź stąd. I tyle ;]
-
2009/03/12 18:46:55
Milo uslyszec, ze nie tylko mnie wkurwia TVP.
-
2009/03/12 21:30:38
Nie tylko Was. Też kilka razy marudziłam u siebie, dziś liczyłam na coś przywoitego, ale niestety nie mogłam obejrzeć. Mam nadzieję, że na długich dystansach już lepiej im pójdą te transmisje.
I jeszcze jedno - oby nie zrobili znowu znowu z Justyny bóstwa narodowego, tylko dali jej spokojnie pracować - okiemkibicki.blox.pl/2009/03/lepiej-pozno-niz-pozniej.html
-
Gość: stan, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/03/13 09:28:29
Panie Korzeniowski daj pan sobie spokoj.Zmieniles pan rodzine to i zmien pan prace dla dobra wspolnego!