Blog > Komentarze do wpisu

Tajemnica finału Pucharu Polski

Wielu kibiców zadaje sobie od kilku dni pytanie, dlaczego finał Pucharu Polski rozgrywany jest w samo południe. "O 12-ej to gra się w A-klasie a nie finał krajowego pucharu" grzmiały fora internetowe a podobnym opiniom nie sposób było przyznać racji. Redakcja Po Mundialu postanowiła zbadać tę sprawę.

Rozwiązanie zagadki dręczącej kibiców okazało się banalnie proste. Jak udało nam się ustalić, do Polskiego Związku Piłki Nożnej nadeszła prośba skierowana przez piłkarzy Liverpool FC. - Tak, to prawda - mówi rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński. - Otrzymaliśmy oficjalne pismo od klubu z Liverpoolu, w którym zawodnicy proszą o jak najwcześniejsze ustalenie godziny rozgrywania finału Pucharu Polski. Jak wiadomo Liverpool FC gra dziś wieczorem drugi półfinał Ligi Mistrzów, a jako że wśród liverpoolskich piłkarzy jest wielu fanów Korony Kielce, to im nasz finał rozgrywany byłby później, tym mniejszą szansę mieliby na jego obejrzenie. Postanowiliśmy wyjść na przeciw ich prośbie, biorąc pod uwagę nienaganne stosunku na linii PZPN - Liverpool FC i ustalić tak wczesną godzinę rozgrywania finału. Nie sądzę, aby miało to w czymkolwiek przeszkadzać kibicom biorąc pod uwagę, że właśnie mamy majowy weekend i na pewno każdy, kto chciałby zobaczyć finał na żywo na stadionie bez problemu będzie mógł się tam znaleźć.

Tyle rzecznik PZPN. Po Mundialu postanowiło zweryfikować tę informację. Wystarczył jeden telefon do Jerzego Dudka, który potwierdził rewelacje PZPN-u. Co więcej Po Mundialu dostało zaproszenie na obejrzenie finału PP w towarzystwie liverpoolskich graczy, z którego to zaproszenia skorzystało wysyłając do Liverpoolu specjalnego wysłannika. Już wkrótce jego relacja.
wtorek, 01 maja 2007, quentiin
Tajemnica finału Pucharu PolskiPolecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: , *.toya.net.pl
2007/05/01 15:14:27
co wy pierdolicie
-
Gość: , *.red-83-39-38.dynamicip.rima-tde.net
2007/05/01 15:18:14
hehe, bardzo dobre :)
-
Gość: , *.core.lanet.net.pl
2007/05/01 17:25:29
Jak już piszesz głupoty, to przynajmniej z głową...
nie ma takiego zespołu jak FC Liverpool... jest tylko Liverpool FC
-
2007/05/01 17:41:52
Masz słuszność. Trzeba poprawić. Dzięki.
-
Gość: lol, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/10/04 01:45:43
fajne:))