Blog > Komentarze do wpisu

Choroskop

Z dedykacją dla naszych dzielnych szczypiornistów.

BARAN
21.III - 20.IV

We wtorek w Twojej krwi nastąpi gwałtowny spadek wysycenia tlenem. Skóra i śluzówki zabarwią się kolorem niebieskawo-sinym. Przyczyn szukaj w zwłóknieniu płuc (które utrudnia przechodzeniu tlenu z powietrza do krwi w płucach), tetralogii Fallota (otwór w przegrodzie międzyprzedsionkowej i komorowej serca), bądź w zbyt mocno zawiązanym szaliku pod szyją.

BYK
21.IV - 21.V

Papież Juliusz II, Jan III Sobieski, Henryk VIII, Zygmunt III Waza, Iwan Groźny, Vincent Van Gogh, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Albert Einstein, Klaus Kinski i Ty. Co Was połączy w nadchodzącym tygodniu? Sam sobie poszperaj w sieci, bo choroskop się wstydzi o tym pisać.

BLIŹNIĘTA
22.V - 20.VI

Twoje uczulenie na pyłki kwiatowe da w tym tygodniu znać o sobie ze zdwojoną mocą. Dla pewności, jeśli możesz, zamieszkaj na tydzień u swojego znajomego w kieleckim blokowisku. Tam nie grozi Ci żadna roślina.

RAK
21.VI - 22.VII

Zaopatrz się w zapas swoich ulubionych czasopism, książek i odświeżaczy powietrza - większość tygodnia spędzisz w pozycji siedzącej, a najczęściej słyszanym przez Ciebie dźwiękiem będzie chlupot.

LEW
23.VII - 22.VIII

Koło środy spodziewaj się ataku apopleksji. Nie jesteś na to chory/chora? Och, jest tyle rzeczy, których jeszcze nie wiesz o sobie!

PANNA
23.VIII - 22.IX

Unikaj sportowych emocji - telewizor najlepiej zamknij na kłódkę. W tym tygodniu szczególnie narażony/a jesteś na nagły spadek całkowitego oporu obwodowego i ciśnienia tętniczego, poprzedzony objawami zwiastującymi (poty, bladość, bicie serca, szum w uszach). Omdlenie, nieuku, właśnie to grozi Ci najbardziej!

WAGA
23.IX - 23.X

Z badań populacyjnych wynika, że co trzeci dorosły Polak ma nadciśnienie tętnicze. Niestety wielu chorych nie zdaje sobie z tego sprawy. No to już wiesz.

SKORPION
24.X - 21.XI

Katar, kaszel, słowotok. Lepiej nie wychodź z domu, a już ponad wszelką wątpliwość nie kontaktuj się seksualnie z bykiem.

STRZELEC
22.XI - 21.XII

R.E.M. znasz taki zespół? Oczywiście, że znasz. Choroskop ma dla Ciebie dobrą wiadomość - w tym tygodniu we wtorek, poprzez nagłe, mimowolne, szybkie ruchy gałki ocznej będziesz miał/a więcej z nimi wspólnego niż zwykle. Oczopląs może się nasilić poprzez kontakty z lwem.

KOZIOROŻEC
22.XII - 19.I

Przez cały tydzień Twój język będzie wściekle żółty. Nic nie pomoże gapienie się na niego co pięć minut w lustro, bo stan ten nie zmieni się co najmniej do przyszłego piątku. Lepiej zadbaj o swoją wątrobę, bądź, co prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze - nażryj się truskawkowych dropsów. Zaburzenia żołądkowe Ci nie grożą - w nadchodzącym tygodniu to domena raków.

WODNIK
20.I - 18.II

Spodziewaj się atopii. Atopia polega na skojarzeniu objawów nadwrażliwości na alergeny zewnątrzpochodne z nieprawidłowym, nadmiernym wytwarzaniem przeciwciał IgE. Przeciwciała IgE osadzone są zwykle na powierzchni pewnego typu komórek uczestniczących w reakcji alergicznej, noszących nazwę komórek tucznych. Nie przejmuj się - choroskop też nic z tego nie rozumie.

RYBY
19.II - 20.III

Możesz się nie myć w nadchodzącym tygodniu. I tak wszystko będzie Cię swędzieć z powodu ospy. Przechodziłeś/aś już ospę? Nie martw się - na pewno jest coś, czego jeszcze nie przechodziłeś/aś, a co spowoduje, że wszystko będzie Cię swędzieć.
czwartek, 01 lutego 2007, quentiin
ChoroskopPolecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/07/24 08:57:12
n qdfeerjgfvd
-
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2007/12/07 20:54:14
niemacie czego juz wymyslec to akurat jest badziewie